radyositesikur

radyositesikur, 10 Senelik Tecrübesi ile Türkiye’nin ilk shoutcast kurulumu yapan firmasıdır. öncüsünde Türkiye’de ilk Flatcast radyosunu kurmuştur. Flatcast radyoculuğundan sonra net ortamında shoutcast sam2 radyo yayıncılığı ile girdapfm.com sitesini kurmuştur. Girdapfm domain yaşı bugün 8.ci yılındadır. ilk ismi farklı olan radyo daha sonra girdapfm kurumsal com domain adresi ile tescil edilmiştir. Radyositesikur, firması Türkiye’de ilk shoutcast radyo yayınını yapaerken xatsohbet ile birleştirerek anlık dinleyici kitlesini 3000 dinleyiciye çıkarmıştır. 2008 yılında Popüler radyo olmasıyla birlikte radyoculuk konusunda firmamız radyo konusunda daha fazla önem vererek “internet radyoculuğu” soutcast dönemini başlatmıştır.

radyositesikur.com net firması olarak internet de 5000 ve üzerinde internet ve karasal radyolara kaliteli bir yayın hizmeti vermeye başlamıştır. kaliteli radyo yayını yapmak isteyenler öncelikle firmamızı tercih etmektedir. İnternet radyosu yapanlar bilirler ki internet de öncelikle kesintisiz bir yayın olması gerekir. Dinleyicilerin en ön çok önem verdiği kaliteli bir radyo sesi ve kesintisiz bir radyo hzimetidir. radyositesikur, firması olarak bu konuda en hassas şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

radyositesikur.com, firması networkde en çok “radyo hosting” alanında hizmet vermektedir. Google de “radyo hosting” ve “radyo host” kelimesinde firmamız en başta çıkan ilk sitelerdir. “radyo hosting paketleri” sitesi de firmamıza bağlı olarak hizmet vermektedir. radyo hosting paketi konusunda çok sayıda hizmet veren firmamız aynı zamanda android google player konusunda da büyük hizmet vermektedir. 100lerce radyo firması karasal ve internet olmak üzere aynı zamanda android uygulaması olarak “radyo player apk” özel android uygulamalarını firmamızda yaptırmaktadır.

radyositesikur.com, firmamız olarak aynı zamanda radyo seslendirmesi (radyo prodüksiyon) hizmetinde de kaliteli hizmet vermektedir. Yerel ve sanal radyolar için kaliteli “radyo jingle” hizmeti vermeye devam ediyoruz. Kaliteli bir radyo anlayışı olan radyo sahipleri için önemli olan kaliteli bir radyo reklam ve tanıtım seslendirmesidir. Bu konuda firmamız profesyonel olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Radyonuza özel radyo jingle seslendirmesi yaptırmak istiyorsanız bu konuda size kaliteli hizmet vermeye hazırız.

radyositesikur.com, olarak aynı zamanda ios market radyo uygulaması da yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel bir radyoculuk için gerekli herşeyi yapan firmamız sizler için ios, iphone, ipad, uyumlu radyonuza özel ios market uygulaması ile dinleyicileriniz için kolaylık sağlayacak profesyonel radyo yazılımı yapmaya devam ediyor.

radyositesikur.com, firması ekip olarak Türkiye’de radyoculuk konusunda hizmet veren en büyük ve kalabalık bir radyo tasarım ve radyo hosting hizmeti veren bir firmadır. Radyo işini taşaron olarak yapan bir firmadan kaçmanızı tavsiye ederiz. Radyo işi kurumsal yapan bir firma olarak “amatör radyo yayını, ve profesyonel radyo yayını yapmak isteyenler için hizmet veriyoruz. radyo panellerimizde shoutcast panel olarak “centovecast” yerine “whmsonic” orjinal lisanslar kullanıyoruz. Whmsonic konusunda videolu eğitim desteğimiz ile nasıl radyo yayını yapılır. radyo yayını yapmak için neler gerekir ve radyoculuk için gerekli olan herşeyi sizler için sağlıyoruz. radyo yayını yapmak için neler gerekli bu konuda detaylı bilgi ve dökümanları sizlere gönderiyoruz.

radyositesikur.com, olarak radyo ile nasıl para kazanılır, radyo dan para kazanma, radyo dinleyicisi ile nasıl para kazanılır. radyo dinleyicisi nasıl arttırılır, radyo da nasıl konusulur, djlik nasıl yapılır, radyo sam2 dj hatası yardımı v.b konularda tüm radyocular ve djler için radyoforum.com radyo djler ve radyocular konusunda yardım, destek ve forum konusunda büyük hizmet vermektedir.
radyositesikur.com, olarak en fazla refaransı olan radyo hizmeti veren kalabalık bir ekibi olan radyositesikur firmamızda internetde sizlerde yer almak için bizleri arayınız.

Etiketlenmiş , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir