RadyoHosting

RadyoHosting

Radyo Hosting, paketlerini sadece firmamız üzerinden kredikart, havale, paypal, mobil ödeme, ve gittigidiyor ile alabilirsiniz. Radyo Hosting, konusunda kurumsal olan firmamız 1000lerce müştersini memnun etmiş ve A kalitede radyohost hizmeti vermeye devam etmektedir. Ücretsiz teknik destek hizmeti ile de anında radyonuz için destek alabilirsiniz.

Radyo hosting paketlerimiz; 100, 250, 500, 1000 ve limitsiz radyo hosting paketlerinden oluşmaktadır.

Radyohosting paketleri özellikleri: Dinleyici sınırı veya sınırsız dinleyici özelliklerindedir. Yayın kalitesi HD olup en yüksek kalitede yayın hizmeti alabilirsiniz. Tüm paketlerde AAC kalitesinde yayın hizmeti alabilirsiniz. 128KBPS aac formatında yayın yapabilirsiniz. En düşük autodj disk alanı 2 GB ile başlamaktadır. Türkçe Kontrol Paneli ile radyonuzu kolayca yönetebilirsiniz. Kdv dahil radyohost paketlerimiz ile çok düşük maliyetlerde kdv ödemeden radyohosting paketi satın alabilirsiniz. Ücretsiz Flash Player ile radyonuzu istediğiniz siteye entegre edebilirsiniz. Senelik olarak aldığınız radyohosting paketlerinde 2 AY ücretsiz radyohost hizmetinden faydalanabilirsiniz. 1GBPS ve 10GBPS yüksek hatlı yayın hizmetleirmiz ile kesintisiz radyo yayını yapabilirsiniz. Tüm paketlerimiz Shoutcast, ve Shoutcast yayın programları desteklidir. Shoutcast V1 ve Shoutcast V2 ile yayınlar yapabilirsiniz.

Kaliteli Radyo Sunucularımızda kesintisiz altyapısı ile Fiber internet hızı ile radyo serverlerimizde kaliteli mp3, aacp, kalitesinde canlı yayınlar yapabilirsiniz.
Türkçe Kontrol paneli ile whmsonic yayın panelinizi yine istediğiniz dile çevirebilirsiniz. Oto Dj Desteği ile yayınlarınız 24 saat kesintisiz olarak devam edecektir.

Tüm paketlerimizde; 128 Kbps Radyo Hosting, 64 Kbps Radyo Hosting aac ve mp3 desteği mevcuttur.

Radyo Hosting Mobil Desteği ile yayınlarınız ceptelefonları, ipad, tabletler, android, ios, iphone, gibi bir çok cihazdan kolayca dinlenebilir. mobil desteği ile radyonuz iPhone, iPad gibi mobil player desteği sayesinde kolayca dinlenebilir.

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Yoruma kapalı.