Radyo yayını yapma programı

Radyo yayını yapma programı arayanlar için önerdiğimiz en önemli program “Sam2 Broadcaster” radyo yayın programını tavsiye ediyoruz. İnternet üzerinden canlı yayın yapmak istiyorsnaız bu konuda test edilmiş en radyo yayın programı olarak sam2 programını önermekteyiz. Sam 2 radyo programını full olarak sitemizden online indirebilirsiniz. 

Sam Broadcaster (Sam2 Programı) nedir? kısaca bahsetmek gerekirse gerçek bir mixer stüdyo programının yerine kullanabileceğiniz profesyonel bir radyo yayın programıdır. Bildiğimiz djlerin kullandığı mixerin aynı özelliklerini sam2 ile yapabilirsiniz. 

Sam2 radyo programı ile aynı zamanda sam2 efekteleri ekleyerek radyonuzda djlik yaparken yayınlarınıza renk katabilirsiniz. Sam2 programı ile canlı yayınlar yapabilirsiniz. Profesyonel internet radyoyayını yapmak isteyenler için sam2 programını kesinlikle öneririz.

Sam2 radyo programı ile ücretli bir radyo sitesi alırsanız firmamızdan tam profesyonel bir radyo yayını yapabilirsiniz. İsterseniz sam2 radyo programı ile de ücretsiz radyo yayını yapabilirsiniz. Bunun için caster.fm e üye olarak ücretsiz radyo hosting alarak sam2 ile de radyo yayını yapabilirsiniz. 

Sam2 radyo yayını dışında winamp ile de radyo yayını yapabilirsiniz. winamp dsp eklentisini indirip radyo yayını yapabilirsiniz ancak sam2 gibi eğlenceli ve kaliteli yayın yapamazsınız. Sam2 gibi profesyonel bir radyo yayını düşünmeyin çünkü winamp ile basit konuşmaya dayalı sıralı müzik yayını yapabilirsiniz. 

Ücretli radyo yayını sam2 ile neden yapmalıyım diye düşünüyorsanız çünkü ücretli radyo kurulumu yaptırdığınızda kendinizi daha çok geliştirebilir ve aynı zamanda profesyonel radyo kurabilirsiniz. Auto dj özelliği ile ücretsiz radyolardan daha gelişmiş olur. 

Autodj radyo nedir. Bu sistem sayesinde radyonuzda yayıncı dj olmadığı zaman sizin seçmiş olduğunuz parçalar ile radyonuzda 24 saat bilgisayarınız kapalı dahi olsa yayınlarınız devam edecektir. Bu nedenle radyonuz tıpkı ulusal radyolar gibi oalcak ve kesintisiz olarak radyo yayını verebileceksiniz. Ulusal karasal yada frekanslı dediğimiz radyolardan hiç bir farkınız olmayacak. Ve internet üzerinde dünyanın her yerinden 24 saat kesintisiz olarak radyo yayını yapabileceksiniz.

RADYO PROGRAMLARI HANGİLERİ:

En çok kullanılan radyo programları:

Sam broadcaster (sam2, sam3, sam4 ve sam5 serisi)

Solea Türk (Solea rec internete yayın vermek için)

Radyomatik

Radoga

 

 

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir