Radyo Kurulumunda Gereken Programlar

Radyo Kurulumunda Gereken Programlar

Radyo kurulumunda gerekli programlar arasında radyo yayını yapmanızı sağlayan “sam2”, “sam4”, “solea” “radyomatik” “winamp” gibi programlar ile radyo yayını yapabilirsiniz.

İnternet radyoculuğunda önerdiğimiz en iyi program sam2 radyo brodcaster programıdır. radyo yayıncılğında internet de en iyi en verimli kullanabileceğiniz radyo yayın programıdır.

İnternet radyoculuğunda en gelişmiş ve en yaygın olarak kullanılan sam2 radyo programı ile canlı yayınlar yapabilirisniz, en iyi ses kalitesinde radyo yayınları yapabilirsiniz. sam2 radyo programı ile aynı zamanda skype programı ile de canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Sam2 radyo programı ile aynı anda sınırsız radyo istasyonunu yönetebilir ve yayın alabilirisniz. aynı anda 2 farklı radyo da farklı ipler ile de yayın alabilirisniz.

sam2 radyo programı ile yayınlarınızı kayıt edebilirsiniz. radyo da yapmış oldugunuz canlı yayınları sesinizi de kayıt edebilirsiniz.

Radyo programlarında yine aynı zamanda önemli bir program olan “cool edit” radyo programı ile de seslendirmeler yapabilir kendinize ait jingle hazırlayabilirsiniz. aynı zamanda jenerik ve radyo seslendirmelerini bu program ile ücretsiz olarak kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz.

Radyo programları arasında yine en önemli programlardan birisi olan radyo solea programı ile de radyo reklamlarınızı kolayca yönetebilrisiniz. solea programı ücretli olup çok gelişmiş bir reklam takip ve yayın yapma programıdır.

radyo ile ilgili daha detaylı bilgileri bizi arayarak alabilirisniz.

Etiketlenmiş , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir