internet radyosu kurma

internet radyosu kurma;

internet radyosu kurma için neler gerekli? internet radyosu kurma hangi program ile yapılır? internet radyosu kurma için gerekli video ve dökümanlar nelerdir?
internet radyosu kurma, için aklınıza 100 lerce soru gelebilir. İnternet üzerinden bir çok radyo sitesi online yayın yapıyor. Peki internet radyosu yayını yapmak için ne yapıyorlar veya herhangi bir stüdyoya ihtiyaç var mı? Bu makalemizde internet radyosu nasıl açılır, internet radyosu kurma aşamaları nedir. İsteyen herkes internet radyosu kurabilir mi, veya internet radyosu kurmanın maliyetleri nedir gibi bir çok internet radyosu kurmak ile ilgili soru ve aklınıza takılan herşeyi burada sizinle paylaşıyoruz.
1- Öncelikle internet radyosu kurulumu nasıl yapılır?

Cevap: İnternet radyosu kurulumu www.radyositesikur.com dediğimiz online internet kurulum firması ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun 1 günde internet radyo sitenizi hemen teslim edebiliyoruz. Siz ilk önce kurmak istediğiniz internet radyosuna bir isim bulmalısınız bu isim sizin radyonuzun markası ve radyonuzun istasyon adını belirleyecek. En önemli nokta burada belirleyeceğiniz radyo adının kolay kullanışlı unutulmayacak ve akılda kalıcı olacak bir isim olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğinin radyonuzun adı; showfm, radyod, alemfm, makarafm radyostar, kralfm, palfm, radyoviva gibi seçkin ve akılda kalıı kısa ve güzel isimler olmadır. Dediğimiz gibi ilk önce kendinize güzel bir radyo adı belirlemelisiniz. Bu radyo adının diğer adı da “domain” olarak geçmektedir. Radyonuzun adını örneğin “mavigecefm” olarak belirlediğinizi varsayarsak şimdi yapmanız gereken www.radyositesikur.com sitesinde bir çok hazır internet radyo tema ve siteleri bulunmaktadır. Bu paketlerden birini sipariş vererek sipariş esnasında size radyonuzun adı ne olsun gibi bir seçenek gelecek yani radyo alan dı onu keni belirlediğiniz radyo adı oalrak tanımladıktan sonra artık ödemenizi yapmanız gerekiyor. Ödemenizi paypal, kredikart, havale veya mobil olarak online yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra radyo web siteniz kurulumu yaklaşık 6-8 saat sürecektir. aynı gün içersinde radyonuzu teslim alabilirsiniz.
2- İnternet radyosu satın aldınız ve bundan sonra ne yapmanız gerekiyor. ?

İnternet radyosu satın aldıktan sonra radyonuzu nasıl kullanacaksınız bununla ilgili size profesyonel videolu anlatım dersleri ve radyo yayın programı veriyoruz. Radyo yayın programı ve videolu anlatımları izleyerek sizlerde internet üzerinden profesyonel radyo yayını yapabilirsiniz. Ayrıca internet radyonuzu satın aldıktan sonra radyo da nasıl konuşulur, radyo da nasıl konuk alınır veya nasıl canlı yayında ikili konuşmalar yapabilirsiniz veya radyo da telefon bağlantısı nasıl alınır gibi tüm gerekli döküman ve videolu anlatımlar size gönderiliyor.
3- İnternet radyonuzdan para kazanabilirmisiniz?
İnternet radyonuzdan para kazanabilirisniz bununla ilgili 100 lerce para kazanma yöntemi var bu yöntemlerden bir tanesini sizin için anlattık bununla ilgili daha fazla bilgi ve detay için radyoforum.com sitesini ziyaret ediniz.

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir