internet Radyo Nedir, Nasıl Kurulur?

internet Radyo Nedir, Nasıl Kurulur?

İnternet radyoculuğu Türkiye’de en ucuz fiyata ve en kaliteli radyohosting hizmeti ile sizler için radyositesikur.com firması olarak kurmaya devam ediyoruz.

Radyo,eski yıllara dayanan elektromanyetik alanda ışık hızıyla yapılabileciğini ortaya atan,J.C.Maxwell’dir.
İlk deneyi ise,Heinrich_Hertz adlı bilim adamı yaptı.Hertz,iki levha’ya elektrik akımı vererek,yüksek frekans elde etti.
Telsiz yayının hayata ilk geçişi,1896 yılında,İtalyan fizikçi Marconi’nin,1890 senesinde,Lodge tarafından çalışmalara başlanılmasıyla,mors cihazı elde ederek olmuştur.
İlk radyo yayını ise,1901 senesinde deniz aşırı bölgelerde,Telgraf şeklinde bilgi aktarması şeklinde yapılıyordu.
Radyo tekniğinin birçok babası vardır.Bunlar;İtalyanlar,İngilizler,Amerikalılar ve Rusya gibi ülkeler radyo tekniğini,ilk kendileri bulduğunu öne sürüyorlardı.
Radyo deneyini ilk gerçekleştiren bilim adamı ise,Edison’dur.

Türkiye de ilk radyo yayını ise,1927 yılında radyo anonim şirketi tarafından yapılmıştır.Böylece 1936 yılında Türkiye de, radyo yayıncılığı devlet kontrolü altında yapılmıştır.
Türkiye de 1964 yılında ise,TRT FM radyosu kurularak,Türkiye birbirinden değerli sanatcıları,spikerleri radyodan dinlemenin keyfini yaşadı.1970 yılın da ise,radyo evlerin vazgeçilmezi olmuştur.

RADYO TELEKOM VE RADYO HOSTİNG PAKETLERİNİN TARİHÇESİ:

Radyo hosting paketleri, 10 sene önce kurulmuştur.Türkiyenin ilk radyo host ve sitesi firmasıdır.Bu firmada Türkiyenin her yerinden çalışanı vardır. Radyo hosting firmasının bulunduğu sunucular;İzmir,Denizli,Kıbrıs ve İstanbul gibi ülkelerde sunucularını en iyi şekilde barındırmaktadır.
Radyo hosting paketleri, müşteriler tarafından sevilerek daha da büyümüştür.Radyo hosting paketleri büyüdükten sonra, Radyo sitesi kur adlı site kurulmuştur.Radyo sitesi kur’u siz müşterilerimiz icin kurarak,çeşitli eğitim videoları ve kampanyaları ekleyerek firmamızdan haberdar olmanızı ve ekonomik bütçenize göre birçok pakete yer verdik.
Radyo sitesi kur sitesin’den hemen sonra,Radyo telekom adlı kardeş sitemizi kurarak,gelişmiş radyo siteleri,radyo temaları,sohbet siteleri,gelişmiş radyo host paketleri,ios(apple) ve android uygulama yazılımı yaparak birçok ceşitli ürünler ortaya çıkarttık.Radyo telekom firmamızda,ürünleri siz müşterilerimiz için artırdık.Artık bütçe sıkıntısı çekmeden,müşterilerimiz her türlü paketi güvenle satın alabilirler.

Radyo telekom firması her ülkeden müşteri elde ederek,Türkiyenin güveninş kazanmıştır.Ayrıca,Devlet’den TİB belgesi alarak müşterilerimizin güvenini dahada çok Kazandık.
Birçok emek vererek kurduğumuz Radyo Telekom sitemiz siz müşterilerimizin gururu ve onuru olmuştur.Bizleri tercih ettiğiniz için siz müşterilerimize,teşekkür ederiz.

Etiketlenmiş , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

One Response to internet Radyo Nedir, Nasıl Kurulur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir